ART OF EPOXY
Telefon : 0 552 340 42 42
bilgi@artofepoxy.com
=- Kurumsal -=
Art Of Epoxy Tarihçe

ART OF EPOXY; Konya'da Epoxy masa ve sehba imalat pazarlama seköründe faaliyet göstermektedir.


Epoxy'nin çekiciliğiyle, ahşabın zerafetini birleştirerek mekanlara renk ve güzellik katan masa ve sehbalar imal ediyor, ülkemizin yanında Hollanda başta olmak üzere tüm Avrupaya pazarlıyoruz.


Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.


Ev, İş yerleri, Cafe, Bar, Restorant, Villa ve Bahçe konseptleri için üretim yapıyor, müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçü, renk ve dekorda üretim yapıyoruz.


Epoksi ürünler benzersiz bir görünüme sahip olup, su geçirmezdir. Aşınmaya uğramaz. Günlük kullanımlarda kolay çizilmeyen bir yapıya sahiptir. Epoksi ürünlerin en önemli özelliği şeffaf ve parlak olmasıdır. İlgi çekici ve etkileyici bir görünüme sahiptir.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok epoxy ürünün üretimini ve teslimatını yapmıştır. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma gayreti ve hedefindedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.


epoksi yemek masası, epoksi ofis masası, epoksi toplantı masası, epoksi bahçe masası, epoksi balkon masası, epoksi büro masası, epoksi özel masa